ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Сходи зовнішні

Замовити зовнішні  у львові ціна, виготовлення сходів для будинку львів ціни

Сходи зовнішні

Сходи зовнішні львів, виготовлення сходів для будинку на другий поверх у львові

Сходи зовнішні

Сходи зовнішні львів, виготовлення сходів для будинку на другий поверх у львові

Сходи зовнішні

Сходи зовнішні львів, виготовлення сходів для будинку на другий поверх у львові

Сходи зовнішні

Сходи зовнішні львів, виготовлення сходів для будинку на другий поверх у львові

Пропонуємо виготовлення і встановлення зовнішніх сходів у Львові! Внас ви зможете знайти широкий вибір конструкцій та матеріалів для виготовлення сходів для входу в будинок, для будинку на другий поверх, сходи для холів великих торгових центрів.

Для підйому на другий поверх зазвичай використовуються внутрішні сходи, проте інколи буває необхідність встановлення сходів у Львові із зовнішньої сторони будинку. Наприклад, перший поверх має високий фундамент або потрібно зробити окремий вхід на горище. Якщо будинок має більше двох поверхів, з точки зору безпеки, бажано зробити запасні сходи. Можливо, є обмеження у площі, і тоді вихід на другий поверх необхідно спроектувати з вулиці.

Зрозуміло, що оскільки зовнішні сходи розташовуються назовні, вимоги до конструкцій та якості матеріалів, з яких вони виготовляються, особливі. Сходи повинні бути абсолютно безпечними у користуванні, враховуючи ширину та висоту сходин, стійкість конструкції, висоту перил, поручнів або огородження.

Зовнішні сходи повинні мати високий запас міцності, особливо, якщо будинок, на якому вони встановлюються, збудований нещодавно, адже деякий час відбуватиметься усадка фундаменту. Потрібно враховувати, що під час експлуатації зовнішні сходи піддаватимуться впливу різних погодних умов, опадів, вітру, ультрафіолетового опромінення, контрасту температур.

За конструкцією зовнішні сходи можуть бути самими різними – гвинтові, прямі і поворотні з майданчиками, на косоурах і тятивах. Найбільш універсальний матеріал, з якого виготовляють сходи – метал. Металеві конструкції виготовляються зварними, збірними та литими якої завгодно форми – прямої, вигнутої, еліптичної, закрученої. Нашим майстрам з металу під силу будь-яке дизайнерське рішення.

Ціни на такі сходи залежатимуть від того, який саме метал та у якому вигляді буде використано. Адже виготовлення елементів та прикрас з латуні, чавуну, різних сплавів заліза та сталі потребує особливих вмінь та навичок.

Дерево – найменш затратний, але й найменш довговічний матеріал, тож потребує обробки спеціальними засобами захисту. Виготовлення сходів у Львові із каменю, звичайно, обійдеться власнику у певну суму, проте й стояти вони будуть майже вічність. Оригінально можна зробити сходи із цегли – кольорової, фактурної, облицювальної.

Монументальні широкі сходи з бетону виглядають не менш оригінально. Отже, конструкцій та варіантів може бути безліч – все залежить від ваших уподобань та запитів. А поєднання різних матеріалів – дерева, бетону, скла, металу, дозволить створити унікальні творіння.