ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Сходи зі склом

Замовити сходи зі склом  у львові ціна, виготовлення сходів львів ціни

Сходи зі склом

Сходи зі склом львів, виготовлення сходів із скла у львові

Сходи зі склом

Сходи зі склом львів, виготовлення сходів із скла у львові

Сходи зі склом

Сходи зі склом львів, виготовлення сходів із скла у львові

Сходи зі склом

Сходи зі склом львів, виготовлення сходів із скла у львові

На перший погляд, будь-які вироби зі скла здаються крихкими. Проте сучасний матеріал - триплекс, який тільки за зовнішнім виглядом нагадує справжнє скло, знаходить все більше застосування у нашому повсякденному житті.

Завдяки сучасним технологіям можливо виготовлення скла будь-якої товщини, прозорості, кривизни. Перше враження щодо крихкості та небезпечності оманливе. Спочатку навіть ходити по сходах зі склом страшнувато, проте час переконує в іншому – це не менш стійкій матеріал, ніж природне каміння.

Справа у тому, що багатошарове скло триплекс складається із декількох шарів органічного або силікатного скла, які з'єднує полімерна плівка або спеціальний композит за умови термічного загартування. При ударі таке скло не розлітається на безліч небезпечних уламків, а тріскається і утворює ніби павутиння.

Сходи зі склом мають вигляд надзвичайно легких, ніби кришталевих. Помешкання набуває вигляду чистоти і свіжості, прозорості. Сходи зі склом успішно витримують значні навантаження та переміщення. Сучасні стилі оформлення інтер'єрів – хай-тек, фьюжн, техно, експресіонізм, просто неможливо уявити без застосування скла.

Ми можемо виготовити на ваше замовлення будь-яку конструктивну частину сходів зі скла – перила, огородження, поручні, сходинки. Питання особливої уваги встановлення сходів у Львові – складність виготовлення та монтажу, проте це не є значною проблемою для наших майстрів, та зовсім не зачіпає замовника.

Особливо гарно поєднується скло з металом. Ми запропонуємо вам нержавіючі сходи з огородженням із скла. Можуть бути різноманітні конструкції та комбінації – поручні і балясини виготовлено із металу, а огородження зі скла. Оригінально виглядає огородження із суцільнолитого скла із закріпленням у профілі без стійок та балясин. Як шлях у чарівну казку виглядають сходинки зі скла на опорах із нержавіючої сталі.

При виготовленні скляного огородження для дерев'яних сходів застосовуємо великий товстий лист загартованого триплекса, а унікальна система без додаткового кріплення на балясинах надає цій конструкції надзвичайної міцності та безпечності. Виглядає легко, витончено та прозоро.

Гвинтові сходи зі склом – це рідкісне, неповторне творіння мистецтва, вони не тільки виконують суто функцію сходів та поділяють приміщення на певні зони, а й надають йому незвичайної краси та оригінальності. Сучасне високотехнологічне обладнання та «золоті руки» професіоналів здатні втілити у життя будь-яку ідею, адже цей матеріал надихає, дає можливість реалізувати безліч захоплюючих ідей.