ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Сходи на тятивах

Замовити сходи на тетивах  у львові ціна, виготовлення сходів львів ціни

Сходи на тятивах

Сходи на тятивах львів, виготовлення сходів на тятивах у львові

Сходи на тятивах

Сходи на тятивах львів, виготовлення сходів на тятивах у львові

Сходи на тетивах

Сходи на тятивах львів, виготовлення сходів на тятивах у львові

Сходи на тетивах

Сходи на тятивах львів, виготовлення сходів на тятивах у львові

Тятива - це частина конструкції сходів, їх несуча складова. В середині тятиви розташовуються спеціальні пази, у яких закріплюються сходинки. Тятиви завжди дві. Конструктивно сходи на тятивах подібні до сходів на косоурах.

Відмінність полягає у способі обпирання сходинок. На косоурах сходинки спираються на дошки зверху, а в сходах на тятивах вони розташовуються між дошками так, що боковий зріз сходинок заховано.

В залежності від дизайну та особливостей приміщення може бути реалізовано два основних види сходів – прямий і поворотний. Пряма конструкція складається з одного прольоту. Встановлення сходів на тятивах прямої форми є найбільш популярним і призначене для безпосереднього підйому на другий поверх.

Конструкція поворотних сходів комплектується з маршів та майданчиків. Такий різновид сходів зручно використовувати, коли є обмеження у площі, вони більш компактні, ніж прямі. Розташовують їх зазвичай біля стіни, а вільні місця, що утворюються під конструкцією, можна використати, наприклад, під шафу для вітальні, полицю або невеличку комору.

В одному марші доцільно розміщувати від 3 до 15 сходинок. Проте, найзручніший варіант – десять сходинок. У випадку, якщо прямі сходи мають значну довжину, задля зручності та безпеки ліпше розділити їх на два марші та проміжну площадку.

Ми враховуємо, що з часом сходи починають скрипіти та поступово розхитуватися у місцях дерев'яних з'єднань. Тому обов'язково для уникнення таких явищ та для надійного сполучення тятив використовуємо додаткові металічні стяжки, які міцно фіксують вузли стикування. Для виготовлення сходів у Львові найкраще підходять такі породи деревини як дуб, горіх або ясен.

Сходи на тятивах – це живий матеріал, невеличкий шматочок справжньої природи у вашому будинку. Тож і ставлення до себе потребує дбайливого. Уникайте розміщення будь-яких обігрівачів, особливо камінів із відкритим вогнем, поблизу зі сходами. Не варто ставити на сходинки вологі або мокрі предмети. Обов'язково періодично протирайте поверхні спеціальними засобами.

Дозвольте дати гарну пораду – поставте поруч зі сходами акваріум з рибками або кімнатну рослину із великим листям. Вологість повітря завжди буде достатньою, щоб ваші сходи вільно дихали та не скрипіли.