ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Сходи модульні

Замовити сходи модульні у львові ціна, виготовлення модульних сходів львів ціни

Свою назву модульні сходи отримали від модулів - що є головними складовими для виготовлення модульних сходів.

Вертикальний модуль - труба діаметром 102мм, товщина стінки 2мм. Горизонтальний модуль - труба 100х100х3мм або діаметром 102мм. Верхня пластина на яку кріпиться сходинка має розмір 136х300мм, товщина листа 10мм.

Модульні сходи прості у встановленні і в той же час є міцною і надійною конструкцією.

Сходи модульні

Сходи модульні львів, виготовлення сходів модульних у львові

Сходи модульні

Сходи модульні львів, виготовлення сходів модульних у львові

Сходи модульні

Сходи модульні львів, виготовлення сходів модульних у львові

Сходи модульні

Сходи модульні львів, виготовлення сходів модульних у львові

Звичайно, при будівництві будинку запланувати сходи потрібно заздалегідь. І добре, якщо це зроблено завчасно. Але іноді трапляється і так, що по ходу робіт змінюються плани, щось десь розширюється, щось пересувається, а запланованим сходам доводиться потіснитися. Та не засмучуйтесь – наші фахівці порадять вам, що і як зробити.

Модульні сходи дозволяють вирішити будь-які складні ситуації. Їхня особливість полягає у тому, що сходинки розташовуються на центральному косоурі, який може складатися із окремих модулів, сполучених поворотними елементами. Можна спроектувати різноманітні варіанти конструкцій – прямі або спіральні, поворотні.

Як варіант, можливо встановлення сходів у Львові поворотних із забіжними сходами, тобто без горизонтальної проміжної площадки між поверхами. Ця конструкція дозволяє зекономити площу і не порушує гармонії приміщення. Для зручності та забезпечення безпеки пересування при проектуванні таких сходів наші майстри обов'язково враховують ширину прямих та забіжних сходинок – вона має бути однаковою зі сторони маршової лінії.

Можна спроектувати безліч геометричних схем розташування модулів. Для цього зварюють окремі ланки конструкції, і тоді сходи набувають унікального вигляду. За необхідності можливо використання і двох паралельних ланцюгових косоурів. Виготовляють модульні сходи звичайно з полірованої або матованої нержавіючої сталі. Гарно виглядають сходи, вироблені із конструкційної сталі із полімерним покриттям.

Модульним сходам притаманні незаперечні переваги – вони мають вигляд компактних і легких, добре витримують механічні навантаження. Охайно виготовлені сходи збагачують інтер'єр, виглядають дуже естетично і ефектно, не затемнюють помешкання.

Порівняно з іншими виробниками сходів, маємо переконливі відмінності у роботі – будь-який модуль можна замінити, не розбираючи усіх сходів. Крім того, унікальні технології з'єднання модулів забезпечують надзвичайну безпеку, стабільність конструкції, унеможливлюють викривлення окремих модулів внаслідок навантаження.

Сподіваємося, що на сторінках нашого сайту ви знайдете те, що шукали - саме ті чудові сходи, що стануть окрасою вашого будинку. А якщо вам потрібно замовити сходи у Львові, виконати розрахунок, запроектувати сходи з кресленням, або отримати професійну консультацію з цих питань, звертайтеся: 097-586-43-25