ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Сходи консольні

Замовити сходи консольні львів ціни, виготовлення сходів на больцах у львові ціна

Сходи консольні

Сходи консольні львів, виготовлення сходів консольних у львові

Сходи консольні

Сходи консольні львів, виготовлення сходів консольних у львові

Сходи консольні

Сходи консольні львів, виготовлення сходів консольних у львові

Сходи консольні

Сходи консольні львів, виготовлення сходів консольних у львові

Сучасний стиль хай-тек оформлення інтер'єру помешкань впевнено входить до наших осель. Футуристичний вигляд, несподівані рішення, облаштування за останнім словом техніки – ніби картина з майбутнього. В інтер'єрних рішеннях переважають легкі конструкції, прості та стрімкі лінії.

Саме у таких приміщеннях колоритно виглядають консольні сходи, або як їх називають сходи на больцах. Такі сходи здаються прозорими, вони ніби зависають у повітрі. Проте, це лише ілюзія, за якою схована копітка інженерна розробка.

Ця конструкція не має каркаса, його функцію виконують сходи та больци, а система кріплення сходинок зовнішньо невидима. За необхідності будь-яку сходинку можна відремонтувати, не зачіпаючи сусідні елементи.

Назва сходів походить від німецького «больц», що означає болт, тобто головний конструктивний елемент сходів.

Кріпляться сходинки до навісних балясин – величезних болтів і тримаються практично на поручнях. Можливо встановлення сходів різноманітних конструкцій – з виключним обпиранням сходів на больцах, з обпиранням однієї сторони на тятиву, косоур чи стіну, а другої на больци.

Дуже оригінально виглядає комбінований варіант, коли на початку сходи обпираються на косоур або тятиву, а далі чарівно здіймаються наверх ніби без усякої підтримки. Зазвичай сходинки з однієї сторони закріплюються на больцах до поручнів, а друга сторона фіксується на тятиві або косоурі вздовж стіни.

Можливе закріплення сходинок до стіни спеціальними кріпленнями, які також мають назву больца. У такому випадку обов'язково використовуються еластичні прокладки для зменшення впливу ударної хвилі на стіну. Завдяки особливій технології виготовлення сходів у Львові та відсутності тертя дерев'яних елементів, такі сходи ніколи не скриплять.

До речі, наші майстри не рекомендують обпирати або заглиблювати край сходинок повністю у стіну з наступних причин. По-перше, дерев'яні сходи доведеться захищати від вологи, а по-друге, їх монолітне з'єднання із стіною створить єдину акустичну систему. Тоді вночі навіть обережні кроки буде чутно по всьому будинку через звукову ударну хвилю.

Самий складний тип консольних сходів – з кронштейнами, що приварені або пригвинчені до стальної тятиви, яка закріплюється до перекриттів за допомогою потужних опорних майданчиків і анкерів. Тятива у такій конструкції являє собою складну зварену форму з додатковими ребрами жорсткості, щоб не скручуватися під навантаженням.