ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Сходи гвинтові

Замовити гвинтові сходи у львові ціна, виготовлення гвинтових сходів львів ціни

Гвинтові сходи користуються великою популярністю через невелику площу для їх встановлення!

Для виготовлення гвинтових сходів використовуємо поєднання різних матеріалів а саме: нержавійка, дерево, фарбований метал, скло, граніт, тятиви та ін.

Найбільшої популярності здобули гвинтові сходи з нержавійки в поєднанні з деревом. Для виготовлення даного виду сходів застосовуються труби із харчової нержавіючої сталі (AISI 304). Центральна вертикальна труба діаметром 101мм або 89мм, металеві сходинки рифлений лист або з насічкою 4-5мм, або профільна труба 100х50мм, 100х100мм, 80х80, 40х40мм та інші варіанти комбінацій труб і листів. Такі самі розміри труб застосовуються для виготовлення сходів з фарбованого металу.

Для виготовлення сходинок може бути дерево товщиною 40мм, 50мм, 60мм, підсходинка товщиною 20мм. Використовуємо тверді породи дерева: дуб, бук, ясінь. Розміри сходинок довільні під замовлення.

Сходи гвинтові

Сходи гвинтові львів, виготовлення сходів гвинтових у львові

Сходи гвинтові

Сходи гвинтові львів, виготовлення сходів гвинтових у львові

Сходи гвинтові

Сходи гвинтові львів, виготовлення сходів гвинтових у львові

Сходи гвинтові

Сходи гвинтові львів, виготовлення сходів гвинтових у львові

Ціни на гвинтові сходи є на порядок меншими від інших видів сходів, через меншу кількість матеріалів які необхідні для їх виготовлення.

З усіх сходів, саме гвинтові, мабуть, є найбільш оригінальними. Вони стрімко та ексцентрично здіймаються у височінь, і вже на першій сходинці очі самі намагаються осягнути їх неосяжність. Це просто феєрія! Можливо, знайдуться і супротивники таких сходів, але байдужим не залишиться ніхто.

Гвинтові сходи - це безсумнівний елемент декору будь-якого приміщення. Вони завжди будуть у центрі уваги – витончені елегантні лінії, граціозні повороти та вигини. Навіть скромний інтер'єр набуде неповторного вигляду, адже присутність гвинтових сходів відразу надихає на творчість та польот фантазії.

Гвинтові сходи мають переконливі переваги перед іншими конструкціями:

  • Вони займають значно меншу площу – дуже компактні, майже удвічі менше прямих, порівняно зі сходами з аналогічною кількістю сходинок. Практично їх можна встановити у будь-якому приміщенні, навіть із суттєвим дефіцитом вільного простору.

  • Встановлення сходів вам обійдеться у значно меншу суму, адже кількість модулів та відповідно комплектуючих менша, порівняно з іншими видами сходів.

  • Міцність гвинтових сходів вражаюча – вони здатні витримувати вагу до 8 тонн – майже стільки важить африканський слон. Сходи не хитаються, не скриплять і не прогинаються.

  • Розмістити гвинтові сходи можна не тільки біля стіни, а й у середині приміщення. Така конструкція кріпиться у двох місцях – на підлозі і торці перекриття другого поверху, і не потребує несучої стіни. А ви отримаєте просто космічний повітряний дизайн.

  • Ви можете замовити сходи у Львові конкретно для вашого приміщення, враховуючи кут обертання, висоту сходів, крок підйому сходинок (звичайно від 16 до 25 см), і ми суворо дотримаємося встановлених параметрів.

Звичайно, гвинтові сходи мають певні особливості у використанні.

Вам необхідно буде заздалегідь потурбуватися про дизайн приміщень другого поверху та підняти наверх усі негабаритні предмети інтер'єру, інакше без послуг крановщика у подальшому не обійтися.

Безперечно, малим діткам та людям похилого віку буде не досить зручно мандрувати такими сходами. Проте, їх можна встановити у якості додаткового елементу інтер'єру, а звичайні сходи нехай несуть основне навантаження та виконують своє пряму функцію підйому.

У будь-якому випадку, при першій зустрічі з вашими дивовижними гвинтовими сходами, можете навіть не сумніватися - щонайменше, що скажуть ваші гості або друзі: «О-о-о-о!»