ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Перила з нержавіючої сталі у Львові!

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки львів, виготовлення перил з нержавіючої сталі у львові

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки львів, виготовлення перил з нержавіючої сталі у львові

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки львів, виготовлення перил з нержавіючої сталі у львові

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки львів, виготовлення перил з нержавіючої сталі у львові

Для виготовлення перил з нержавійки використовуємо харчову нержавіючу сталь - марка сталі AISI 304, товщина труби 1,5мм.

Класичний варіант перил включає поручні, стійки, горизонтальні наповнення. Поручень - труба з нержавійки діаметром 51мм або 42,4мм. Стійка - труба з нержавійки діаметром 38мм. Горизонтальні наповнення - труба з нержавійки діаметром 12мм.

Поверхня нержавіючої сталі може бути дзеркальною або матовою. Також є можливість покрити нержавіючу трубу нітрит-титаном (під золото).

Використовуються труби профільні (квадратні) розміром 60х60мм, 40х60мм, 40х40мм, 30х30мм, 25х25мм, 20х20мм, 30х10мм, можуть використовуватися як окремо так і в поєднанні із круглими трубами.

При виготовленні перил із вертикальними балясинами використовуються труби із нержавіючої сталі діаметром 12мм, 16мм, 25мм, 32мм, 42мм, товщина стінки 1,5мм.

Перила з нержавійки є основним елементом сходів – це не секрет. Поручні, перила, огородження – існує багато їх різних найменувань, але суть єдина – забезпечувати максимально зручне та безпечне пересування сходами.

Перила із нержавіючої сталі можуть мати найрізноманітніші варіанти виконання, гарно поєднуються з іншими матеріалами, доповнюють їх та не порушують загального стилю приміщення.

Конструкції перил із нержавіючої сталі можуть бути декількох типів: поліровані, шліфовані, з ригелями, зборні, монолітні - виконані за допомогою зварювання.

Оригінально виглядають поліровані блискучі перила, проте й шліфовані з матовою поверхнею мають не менш привабливий вигляд. Досить популярними є перила з ригелями – спеціальними паралельними тросами або прутами, що закріплюються на міцних вертикальних стійках.

Зборні конструкції можна виконувати після виконання оздоблення – цей процес нагадує гру з дитячим конструктором. Монолітні зварні конструкції найбільш міцні, проте зварювання краще здійснити до проведення оздоблювальних робіт.

В залежності від зовнішнього вигляду перила із нержавійки у Львові поділяються на такі:
- із застосуванням різноманітних панелей
- із вертикальними стійками
- із вставками з паралельними деталями.

Перилам з нержавіючої сталі притаманні певні переваги поряд з іншими матеріалами:
- тривалий термін експлуатації – до 50 років
- надійність – витримують механічний вплив та значні навантаження, зберігають гарний зовнішній вигляд довгий час
- гігієнічні властивості – не піддаються впливу різноманітних мікроорганізмів, грибків та цвілі
- зручність в експлуатації – не потребують складного догляду
- універсальність – зовнішні якості сталі дозволяють гармонійно комбінувати цей матеріал з іншими.

Нержавіючій сталі властива висока стійкість проти корозії при складних атмосферних умовах, у воді, у вологому повітрі та при підвищених температурах. Тому діапазон їх застосування дуже великий. З додаванням хрому та нікелю антикорозійні якості нержавіючої сталі значно підвищуються.

При виборі місця розташування огороджень із нержавіючої сталі необхідно враховувати ці моменти та обирати більш якісний матеріал для агресивних умов експлуатації – на вулиці, біля басейну, у погребі.

Зазвичай стандартна висота перил залежить від середнього росту людини та встановлюється у межах не нижче 95 см. Якщо у вашій родині є високі родичі, то варто висоту перил збільшити у пропорційному відношенні.