ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Перила з використанням скла «триплекс» у Львові!

Перила із склом «триплекс»

Перила із склом «триплекс» львів, виготовлення перил зі склом у львові

Перила із склом «триплекс»

Перила із склом «триплекс» львів, виготовлення перил зі склом у львові

Перила із склом «триплекс»

Перила із склом «триплекс» львів, виготовлення перил зі склом у львові

Перила із склом «триплекс»

Перила із склом «триплекс» львів, виготовлення перил зі склом у львові

Для виготовлення перил використовуємо наступні види скла: гартоване скло монолітне 8мм, 10мм, 12мм; триплексоване гартоване скло - це коли виріб складається із двох склеєних між собою стекол між якими знаходиться плівка. Завдяки використанні плівки виріб стає міцнішим, при розбитті скла воно не розсипається а залишається на плівці і є безпечними для людини.

Триплексоване скло може бути наступних розмірів 4х4мм, 5х5мм, 5х5мм. Можливе використання негартованого скла але з елементами триплексації. Скло може бути матове, графітове, тоноване різними плівками. Також ви зможете замовити скло із використанням візерунків довільного дизайну.

При закріпленні скла до перил, сходів, перекриття або підлоги використовуються склотримачі клемні, клемні профілі які фіксують скло, також точкові кріплення круглої форми на які вдягається скло і фіксується прижимними гайками.

Виготовляємо спеціальні стійки для скла які складаються з двох половинок, одна з яких стаціонарна і кріпиться до підлоги, друга - прижимна фіксує скло. Також можемо виготовити склотримачі під індивідуальне замовлення різної конфігурації.

Якщо ви наполегливо будете шукати в інтернеті словосполучення «перила зі скла», то навряд чи що знайдете. Справа у тому, що такі перила спеціально ніхто не виробляє, адже це завжди суцільний ексклюзив та безпрограшний варіант. Перила з використанням скла триплекс являють собою не просто прозорі скляні огородження, це – прикраса вашого дому.

З давніх часів залишилися пам'ятники архітектури з важкими кам'яними балюстрадами з масивними поручнями, які розташовувалися по краю сходів, балконів. У наші часи огорожі набувають більш легкого, прозорого вигляду.

Особливий стиль сучасності хай-тек передбачає стриманий декор, максимальний ухил на функціональність та мінімалізм, прямі лінії.

Тому саме скло найбільш відповідає цим вимогам. Скляні огородження можна зустріти у сучасних офісах, торгівельних центрах. Вони візуально збільшують будь-яке помешкання, надають йому легкості, світла, ефектності, при цьому самі залишаються майже непомітними і досить стриманими.

Зазвичай виготовляються скляні огородження у Львові із триплекса. Триплекс - це спеціальне скло, яке виробляють шляхом термічного склеюванням декількох шарів силікатного або органічного скла та особливої прозорої плівки. Виробництво перил у Львові, як правило буває трьох видів:

Каркасні огороджувальні конструкції – скло закріплюється в каркас з алюмінію, дерева або нержавіючої сталі. Оскільки каркасні конструкції дещо дешевші, вони найчастіше використовуються у громадських місцях.

Суцільноскляні огородження – не мають каркасу, а скло кріпиться до сходів завдяки різьбовим з'єднанням безпосередньо скрізь отвори у ньому або зажимними фіксаторами. Сходи з такими перилами, особливо у великих приміщеннях, виглядають неординарно, створюють ефект безмежного простору.

Скляні огородження із поручнями – поручні виготовляють із металу або дерева, а скло може мати форму окремих пластин певної форми, що фіксуються кріпильними елементами до поручнів та сходинок.

Щоправда, ціна перил та сходів з використанням скла триплекс досить висока, проте їх міцність та безпечність у поєднанні з неповторним виглядом того вартують. Для виробництва перил застосовується триплекс товщиною щонайменше 6 мм, тому механічні навантаження йому не страшні.

Нетривіально і дуже сміливо виглядають повністю вироблені зі скла гвинтові сходи. Не менш цікавий вигляд мають модульні сходи з перилами зі скла, особливо, якщо додати до конструкції вдале підсвічування. Підйом такими сходами вдаватиметься ніби космічний атракціон або шлях у майбутнє.