ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Перила з фарбованого металу у Львові!

Перила з фарбованого металу

Перила з фарбованого металу львів, виготовлення перил з металу у львові

Перила з фарбованого металу

Перила з фарбованого металу львів, виготовлення перил з металу у львові

Перила з фарбованого металу

Перила з фарбованого металу львів, виготовлення перил з металу у львові

Перила з фарбованого металу

Перила з фарбованого металу львів, виготовлення перил з металу у львові

Для виготовлення перил використовуємо метал марки СТ-3. Круглі труби діаметром 48мм, 42мм, 33мм, 22мм. Профільні труби (прямокутні) розміром 60х60мм, 40х40мм, 60х40мм, 40х20мм, 30х30мм, 20х20мм. Товщина стінок металу від 2мм до 3,5мм. Великий вибір кольорів для фарбування перил.

Для покраски перил використовується фарба Хамрайт глянцева або з молотковим ефектом польського виробника або довільний інший колір по RALy.

Перила з фарбованого металу - чудове рішення для вашого інтер'єру, адже можна підібрати колір для перил або поєднати кілька кольорів, які гарно поєднаються із кольрами приміщення.

Сходові огородження – перила, слугують не тільки для безпеки руху при підйомі наверх або спуску. Вони надають сходам естетичної привабливості та завершеного вигляду. Більшість із нас, напевно, звикли до класичних дерев'яних поручнів на сходах та пузатих балясин. Проте існує безліч варіантів виготовлення перил та сходів у Львові з різних матеріалів.

Перила з фарбованого металу – це найбільш економний варіант, адже ціна перил значно менша у порівнянні з іншими видами огороджень, а зовнішній вигляд завжди привабливий и нестандартний. У якості матеріалу для цього виду перил зазвичай використовують чорний метал, який гарно піддається різним видам обробки – ковка, зварювання, фарбування, різання, згинання.

За допомогою сучасних технологій фарбування порошковим напиленням на металі вдається досягти різноманітних відтінків. Це може бути не тільки будь-який колір райдуги, можна отримати й чудовий ефект під старовину або бронзу, срібло, золото, з полірованою поверхнею або матовою.

Крім власних універсальних якостей, фарбований метал гарно поєднується з іншими матеріалами, що дозволяє створити унікальні огородження для сходів. Найсміливіші та найекстравагантніші ідеї можна втілити у життя, використовуючи для виробництва перил у Львові чорний метал.

Для виготовлення перил використовують метал різноманітних форм та сортаменту:

- металеві листи
- профільні труби
- смуги
- калібрований квадрат
- ковані елементи
- готові декоративні компоненти.

Перила з фарбованого металу використовують у будь-яких приміщеннях та на вулиці, адже вони не піддаються впливу атмосферних умов, змінам температур, вологості. Напевно, кожен бачив неповторні перила у приватному будинку, або яскраво-червоні на вході до супермаркету, ніби старовинні у парку. Їхні переваги говорять самі за себе:

- довговічність та стійкість до механічних ушкоджень та фізичних навантажень
- практичність та розмаїття завдяки засобам виготовлення
- безпека та надійність завдяки особливим властивостям металу
- відмінна якість та помірні ціни.

Завдяки пластичності металу можна створити конструкцію будь-якої форми та розмірів. Перила з фарбованого металу все більше використовують в інтер'єрі ділових та комерційних приміщень, адже їх зовнішній вигляд гарно відображає сучасний ультрамодний дизайн.