ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Перила з металу та дерева у Львові!

Перила з металу та дерева

Перила з металу та дерева львів, виготовлення перил з дерева у львові

Перила з металу та дерева

Перила з металу та дерева львів, виготовлення перил з дерева у львові

Перила з металу та дерева

Перила з металу та дерева львів, виготовлення перил з дерева у львові

Перила з металу та дерева

Перила з металу та дерева львів, виготовлення перил з дерева у львові

Сучасні інноваційні технології дозволяють при виготовленні перил застосовувати все більше різноманітних матеріалів, комбінувати та поєднувати такі структури і профілі, що раніше вдавалося би фантастичним.

Одним із різновидів вдалого поєднання є перила з металу та дерева.

Дерево традиційно було основним із матеріалів для виготовлення сходів, особливо перил, адже воно приємне на дотик, не холодить руку. Метал, завдяки довговічності та пластичності надає можливість створювати найрізноманітніші конструкції перил у Львові.

При проектуванні перил враховуються два основних варіанти виготовлення перил - дерев'яні поручні на металевих стійках та металеві поручні із додаванням елементів із дерева. В залежності від подальшої розробки можлива безліч різних комбінацій цих двох матеріалів.

За способом встановлення перила можуть бути такими, що кріпляться вертикально, до стіни або збоку до сходів. Більш класичним є кріплення вертикальне. Проте інколи, враховуючи обмаль місця, можливе бокове кріплення перил до сходів. Переміщення кріпильних стійок за межі сходів надає їм незвичайного вигляду та збільшує їхню ширину. У такому випадку покращуються експлуатаційні характеристики сходів та їх безпека.

Кріплення перил до стіни полегшує підйом та спуск, є цікавим елементом сходів. Дерев'яні поручні, що закріплені за допомогою металевого профілю до стіни, стають функціональною частиною інтер'єра приміщення та урізноманітнюють дизайн, підкреслюють особливості архітектури.

Завдяки вставкам різноманітної форми можна створити оригінальний та вишуканий елемент дизайну, що стане прикрасою усього приміщення. В залежності від фантазії заповнення каркасу огородження може мати вигляд дерев'яного екрану, решітки або бути комбінованим. Елегантний вигляд мають перила з дерев'яними поручнями та з леєрами, на яких через певні відстані закріплено окремі дерев'яні секції прямокутної форми.

Багатоманітність форм та комбінацій огороджень із застосуванням металу та дерева дозволяє підібрати відповідний варіант виготовлення перил у Львові для різного цільового призначення та різноманітних моделей сходів.

Модульні сходи із дерев'яними сходинками набудуть легкого вигляду, якщо їх обладнати перилами з дерев'яними поручнями та металевими елементами, наприклад з металевим тросом. При зваженому та обґрунтованому поєднанні природних якостей дерева та надзвичайних властивостей металу можна створити справжні шедеври.