ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

ОГОРОЖІ! ВИГОТОВЛЕННЯ У ЛЬВОВІ!

Огорожі

Огорожі львів, виготовлення огорожі у Львові

Огорожі

Огорожі львів, виготовлення огорожі у Львові

Огорожі

Огорожі львів, виготовлення огорожі у Львові

Для забезпечення безпеки та зручності слугують різноманітні огорожі. Умовно їх можна поділити за висотою розміщення на два типи:
що знаходяться на певній висоті для захисту – балкони, фасади, покрівлі
розміщуються безпосередньо на підлозі або інших поверхнях для розмежування.

Зазвичай проблеми починаються з висоти 0,6 м – на трьох сходинках огородження ще не потрібно, а на чотирьох – вже обов'язкове. Також нормами передбачена відстань між елементами огорожі балясинами, ригелями - не більше 15 см. Огородження дахів та покрівель забезпечують людей від падіння у процесі експлуатації та ремонту, повинні бути заввишки не менше 1,1 – 1,2 м.

Сучасні огорожі для балконів представляють собою одну з привабливих форм оформлення будинків, за допомогою яких можна не тільки забезпечити безпеку, а й гармонійно доповнити загальний дизайн фасаду. Адже незграбні решітки не повинні псувати загального вигляду будинків.

Наземний вид огорож включає відбійники, різноманітні турнікети, обмежувачі вітрин, паркани, загородження майданчиків.

Для виготовлення огорожі у Львові використовують різні матеріали. Огорожі зі скла є однією з останніх розробок дизайну будь-яких приміщень. Використовується спеціальний вид скла триплекс, якому притаманні унікальні властивості, а за міцністю воно не поступається й металевим огорожам. Тому огорожі зі скла можна встановити у якості опорного елементу балкону, альтанки, для перегородки в офісному або торгівельному приміщенні.

Огорожі з нержавіючої сталі – завжди безпрограшний варіант, адже цей матеріал дозволяє втілити у життя безліч варіантів конструкцій, у процесі експлуатації не потребує додаткового догляду. Такі огорожі доречно виглядатимуть на балконах, терасах і можуть стати важливим декоративним елементом помешкання.

Різноманітні ідеї та фантазії можна реалізувати з використанням чорного металу. Практичні, надійні для стриманого бюджетного варіанту, або ексклюзивної форми з візерунками та декоративними елементами. Чудово підходять такі огорожі для облаштування скверів, парків, певних територій, виконуючи роль паркану. Можливе оздоблення огорожі візерунковими кованими елементами. Сучасні методи обробки металу дозволяють фарбувати огорожі у різні відтінки кольорів.

У будь-якому випадку, огорожі – це майстерна робота. Виготовлені нашими майстрами, вони не обтяжують, навпаки, надають оточенню унікального вигляду, підкреслюють дизайн та стиль.