ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

НАВІСИ, КОЗИРКИ! ВИГОТОВЛЕННЯ У ЛЬВОВІ!

Навіси, козирки

Навіси, козирки львів, виготовлення навісів у Львові

Навіси, козирки

Навіси, козирки львів, виготовлення навісів у Львові

Навіси, козирки

Навіси, козирки львів, виготовлення навісів у Львові

Кожна людина бажає оформити власне житло так, щоб воно було і красивим, і зручним. Безперечно, вдалою візиткою та обличчям приватного будинку є гарний козирок над входом. Козирки у Львові над входом будь-якої установи, компанії або офісу - це елемент фасаду, який не тільки виконує захисну функцію у негоду, а й архітектурно прикрашає будівлю. Крім того, за зовнішнім виглядом цього, здавалось би незначного елементу, можна зробити певні висновки – як на користь установи, так і навпаки.

Козирок має вигляд каркасу з нержавіючої сталі або чорного металу і даху з наповненням зі скла, металу, полікарбонату. Особливі вимоги пред'являються до обробки краю скла – виконується його поліровка, загартування та нормалізація термічних напруг. Можна підібрати колір наповнення даху козирка із врахуванням дизайну фасаду. Козирки завжди прилягають до будівлі, хвіртки або брами, значно менші за розмірами ніж навіси.

За формою козирки бувають:
- у вигляді двоскатного або односкатного даху
- арка або купол
- прямі та похилі.

В залежності від кріплення до стіни, козирки можуть бути опорні або підвісні. Оригінально виглядає козирок з чорного металу з кованими елементами, особливо, якщо у такому ж стилі зроблено браму та огородження. Охайний та стильний козирок над входом здатний повністю змінити зовнішній вигляд будинку.

Навіс – це не утеплена конструкція у вигляді даху. Його цільове призначення – захист від сонячних променів, атмосферних опадів, листя дерев. Навіси у Львові можуть біти прилеглими до будівель та окремо стоячими.

Сучасні матеріали і технології дозволяють створити нестандартні навіси, наприклад, над басейном, автомобілем, павільйоном, балконом, терасою. Інколи виникає потреба встановити навіс для захисту прилеглої території від опадів – як біля приватного будинку, так і поруч з кафе, рестораном.

Для того, щоб навіси якнайкраще виконували притаманні їм функції захисту, їх виробляють різної форми – арочні двохскатні та односкатні, прямі односкатні та двохскатні.

Зазвичай навіси виготовляють з нержавіючої сталі та полікарбонату або скла, проте можливі й інші комбінації. Несуча конструкція також може виготовлятися і з чорного металу після відповідної обробки поверхні. У якості матеріалу даху можливе використання профнастилу та металочерепиці.