ГОЛОВНА КАТАЛОГ ПРАЙСИ КОНТАКТИ

УКР РУС

Сходи львів, перила у львові, поручні, огорожі, металоконструкції, вироби з нержавіючої сталі, виготовлення сходів

067-670-95-27

maximumstandart@gmail.com

Працюємо по Україні:

Львів, Стрий, Самбір, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Городок, Яворів, Моршин, Східниця

Луцьк, Ковель, Володимир Волинськ

Івано Франківськ, Калуш, Болехів, Коломия, Яремче

Тернопіль, Бучач, Теребовля, Бережани

Чернівці,

Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст

Рівне, Київ, Хмельницький

Контакти

Телефон: +38 067 670 9527

Як ми працюємо

Щоб замовити нашу продукцію або отримати консультацію фахівця скористайтесь інфорацією поданою нище:

 • Зателефонуйте нам. +38 067 670 9527

  Зателефонувавши, та надавши інформацію щодо параметрів приміщення, а саме: висота приміщення, товщина перекриття, розмір пройому в стелі, розташування дверей та вікон, наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкращий варіант з виробів (сходів, перил, поручнів) та надати більш детальнішу інформацію щодо вартості.

 • Завітайте до нас в офіс.

  Завітавши до нас в офіс, Ви зможете побачити взірці металевих каркасів сходів, перил, підібрати колір та фарбу для фарбування металевих каркасів, отримати детальну інформацію щодо конструктивів та вартості виробів.

  Коли Вас цікавлять нестандартні вироби з нержавіючої сталі, а саме: фонтани, брами, огорожі, стелажі, відбійники, сходи в басейн, нержавіючі каркаси для душових кабінок, виноградники, квітники, дитячі гірки та качелі, дверні ручки, накопичувальні баки, дашки, навіси, ліжкові бильця, хрести на цвинтар, торгівельне обладнання, художні меблі з нержавійочої сталі, вішаки, люстри та світильники, тощо, у нашому офісі проектант запропонує Вам багато варіантів, з яких Ви зможете обрати те, що Вас цікавить.

 • Замовляйте виїзд проектанта до Вас на місце проведення робіт.

  Наш проектант зможе показати каталог виробів, в якому є сходи, перила, поручні, пандуси та інші вироби, на будь-який смак. Оглянувши місце робіт, проектант зможе прямо на місці зробити ескіз, в якому будуть вказані точні параметри конструктиву. А саме: при замовленні сходів - розташування сходів відносно приміщення, ширина та висота сходинки, матеріал сходинок – скло чи дерево; при замовленні перил – конфігурація перил, дизайн перил.

  З нашим проектантом Ви зможете обговорити матеріали, з яких будуть виготовлені сходи, перила, поручні та інші вироби. Використання матеріалів: дерево (дуб, бук, ясень), скло (гартоване скло або скло тріплекс з використанням плівки), фарба (колір фарби та виробник фарби), нержавіюча сталь з матовим або глянцевим покриттям.

  Обговоривши дані питання, проектант зможе надати інформацію щодо вартості тих чи інших виробів та одразу ж на місці, підписати договір на виготовлення.

 • Підписання договору

  Після того, як узгоджено конструктив виробу, робоче креслення та фінансове питання, підписується договір, в якому вказується термін виготовлення, характер робіт, що виконуються, матеріали, з яких буде виготовлено кінцевий виріб, сума авансу. Договір можна підписати як у нашому офісі, так і при приїзді проектанта на місці проведення робіт.

 • Після підписання договору, починається процес виробництва.